Visie Scouting Langenboom

“Wij willen een springlevend Scouting Langenboom zijn. Wij bieden een uitdagend spelaanbod, waardoor de jeugdleden zich met plezier kunnen ontwikkelen in de frisse buitenlucht. Dat doen we met respect en waardering voor elkaar, maar ook voor de wereld om ons heen. Er heerst een goede sfeer en daarom voelen mensen zich bij ons thuis.”

Wat is het groepsbestuur?

Het groepsbestuur is het besturend orgaan van de groep en draagt er zorg voor dat alles binnen de vereniging zo soepel mogelijk verloopt. Het groepsbestuur vertegenwoordigt de groep naar buiten, zoals naar de regio, maar bijvoorbeeld ook naar de pers. Over het algemeen worden de besluiten binnen de groep genomen door het groepsbestuur en de groepsraad (voor een groot deel de leiding van de groep). Het groepsbestuur ziet er op toe dat de genomen besluiten ook worden uitgevoerd. Het groepsbestuur en dus de groepsbestuursleden worden in functie gekozen door de groepsraad.  

Neem contact op met het bestuur.  

Voorzitter / groepsbegeleider      Penningmeester        secr. / ledenadministratie        bestuurslid / praktijkbegeleider    bestuurslid vacant

Christel vd Heiden-Vriens            Coen Wilbers             Effi Hamers                               Erwin Beckers

christel (2).jpg                   Coen2 1          Vacature selectie transparant 100x100                    Erwin                             Vacature_selectie_transparant_100x100.png