De Tweesprong ligt tegen een woonwijk aan. De achterzijde van de tuinen grenzen aan het speelterrein, 

Langenboomse bossen: Op steenworp afstand van de blokhut sta je midden in het bos. Unieke plekken voor de jeugd om te spelen in de natuur. Er ligt een oude kogelberg met daarachter een vennetje. Ook zijn er greppels om leuke touwbanen te maken en bomen geschikt om te tokkelen. Langenboom ligt op fietsafstand van Mill, Grave ,Zeeland en Uden. In de nabije omgeving zijn diverse supermarkten.

De Kuilen:  is een natuur- en recreatiegebied gelegen tussen Mill en Langenboom. Het kent vele mogelijkheden zoals zwemmen in de recreatieplas, zonnen op de ligweiden en spelen op het strand. Ook zijn rondom de Kuilen wandel- en fietspaden  aangelegd. Parkeren en de toegang zijn gratis. Aan het standje ligt een nieuw Paviljoen De Kuilen. In Volkel ligt het attractie park Hemelrijk.

Faciliteiten in Langenboom.

groepsacc. De Lummel           Paviljoen de Kuilen           Bakkerij Verkerk                   De Hinde activiteiten park

Groepsaccommodatie-De-Lummel.jpgstrandpaviljoen de kuilen 1bakkerij-verkerk.pngde hinde.jpg